Podziękowanie od Jubilatki Cecylii Zimniak

Wszystkim, którzy razem ze mną świętowali moje 100-tne urodziny z całego serca dziękuje, ks. Markowi Chudzi za sprawowaną mszę święta, służbie liturgicznej za udział w liturgii, panu wójtowi gminy Antoniemu Hadrysiowi, panu radnemu Zenonowi Janasowi, organizacjom społecznym, zespołowi Łąkocanie, nauczycielom i dzieciom szkolnym, rodzinie ,gościom, którzy przyjechali na moje zaproszenie, i przyjaciołom, którzy wraz ze mną świętowali jubileusz 100-lecia moich urodzin, radość która w ten dzień przepełniała moje serce, była tak wielka że trudno wyrazić ją słowami. Wszystkim którzy o mnie pamiętali Dziękuje.

Cecylia Zimniak

 

Porządkowanie cmentarza

W dniu 12 listopada rada duszpasterska i kilka kobiet dobrej woli sprzątali śmieci na cmentarzu, pomimo próśb ks. Marka Chudzi aby nie składować odpadów i zniczy na śmietniku, nadal śmieci są tam składowane. Śmietnik ma ulec rozbiórce i zostanie przeniesiony w inne miejsce. Parafianie nie potrafią również segregować śmieci, w boksie na plastik jest szkło oraz odpady naturalne bio (na załączonym zdjęciu). Dziś w godzinach południowych przyjechali na cmentarz państwo Woźnicowie, posprzątali swój grób i wszystkie śmieci zabrali ze sobą. Państwo są najstarszym małżeństwem w naszej wsi i z pewnością nie jest im łatwo wykonywać prace fizyczną, ale ich postawa jest godna naśladowania, dziękujemy Rada Duszpasterska.

 

Niecodzienny Jubileusz w Parafii NMP w Łąkocinach

9 listopada 2019 r. świętować będzie swoje 100 – setne Urodziny nasza najstarsza Parafianka - Pani Cecylia Zimniak. Msza Święta Jubileuszowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym NMP Matki Kościoła w Łąkocinach o godz. 15:00. Na Dar Ołtarza Jubilatka - Pani Cecylia ofiarowała nowy Paschał i złożyła ofiarę pieniężną.

Drogiej Jubilatce życzymy dużo zdrowia, sił, pogody ducha oraz obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia.

 

Ks. Marek Chudzia z Radą Parafialną i Radą Duszpasterską

Więcej artykułów…

  1. Oświadczenie