Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedziele Zwykłą - 10.11.2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę (tzw. „cicha składka”) są przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom za ofiary składane tydzień temu na potrzeby naszej Diecezji. Wszystkim Parafianom dziękuję za udział w parafialnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegły poniedziałek oraz w tygodniowej modlitwie różańcowej za zmarłych. Bardzo dziękuję wszystkim Paniom i grupom parafialnym, które prowadziły Adorację.

2. W poniedziałek – 11 listopada, w liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours biskupa, przypada 101. Rocznica Odzyskania Niepodległości. W modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie i wszystkich, którzy za nią oddali życie.. Msza Św. w naszym kościele o godz. 9:00.

3. W czwartek Msza Św. i (wyjątkowo) nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

4. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Swoimi modlitwami i ofiarami spieszmy z pomocą ubogim oraz wyznawcom Chrystusa prześladowanym za wiarę. W związku z tym za tydzień przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na pomoc ubogim i prześladowanym chrześcijanom.

5. Msze Św. w tygodniu: w poniedziałek o g. 9:00, we wtorek i środę nie ma Mszy Św., w czwartek i piątek o g. 18:00, w sobotę o g. 17:00 i 18:00, w Niedzielę o g. 9:00 i 11:00.

6. Wypominki roczne można zamawiać po każdej Mszy Św. w zakrystii, podając godzinę niedzielnej Mszy św. (9:00 lub 11:00).

7. Biuro parafialne czynne w środę i sobotę po Mszy św. Można rezerwować Msze św. na 2020 rok.

8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: aktualny nr Opiekuna, nowy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i aktualny listopadowy Mały Gość Niedzielny.

9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia, szczególnie Pani Cecylii Zimniak - naszej najstarszej Parafiance, która w tym miesiącu świętuje swoje SETNE URODZINY. Drogiej Jubilatce życzę dużo zdrowia, sił, pogody ducha oraz obfitych łask Bożych i opieki Maryi Matki Kościoła na dalsze lata życia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej Niedzieli i błog. Bożego na cały tydzień – Szczęść Boże!

Ks. Marek Chudzia