Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziele Zwykłą - 15.09.2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościoła są zbierane ofiary do puszek na KUL. Bardzo dziękuję za ofiary składane tydzień temu na potrzeby naszej Parafii. „Bóg zapłać”. Bardzo dziękuję również Matkom V Róży Żywego Różańca za przystrojenie figury Matki Bożej Fatimskiej i poniesienie jej w procesji w czasie nabożeństwa fatimskiego.

2. W środę – 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, patrona Polski. Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Na Mszy Św. odbędzie się błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych, szczególnie dla dzieci klasy I. Na wspólną modlitwę zapraszam dzieci i młodzież z rodzicami.

3. W sobotę – 21 września obchodzimy Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msza Św. o godz. 18:00.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę (tzw. „cicha składka”) będą przeznaczone na potrzeby naszej Parafii.

5. Msze Św. w tygodniu: od poniedziałku do soboty o g. 18:00.  W Niedzielę o g. 9:00 i 11:00. W tygodniu można rezerwować Msze św.

6. Biuro parafialne czynne w środę i sobotę pół godz. po Mszy św.

7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: aktualny nr Opiekuna, nowy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę – błogosławionej Niedzieli, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – wielu łask Bożych i opieki Maryi Matki Kościoła – Szczęść Boże!

Ks. Marek Chudzia