6 stycznia w uroczystość Trzech Króli, parafianie z Kościoła Matki Bożej w Łąkocinach uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez ks. proboszcza Tomasza Flajszera i grupy duszpasterskie. Spotkanie rozpoczął ks. proboszcz wspólną modlitwą i czytaniem fragmentów Ewangelii. Następnie poświecił opłatki, którymi obdarował z życzeniami zebranych gości. Wspólne kolędowanie rozpoczęliśmy śpiewem kolędy „Wśród nocnej ciszy…”. Uczestnicy uroczystości zasiedli do świątecznie przystrojonych stołów z posiłkami przygotowanymi przez KGW i członków grup duszpasterskich. Radosny śpiew kolęd przy akompaniamencie pana organisty rozbrzmiewał na sali do godzin wieczornych. Na zakończenie świętowania ks. proboszcz podziękował wszystkim uczestnikom i złożył życzenia na Nowy Rok.