Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziele Zwykłą - 17.09.2023r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

1. Dzisiaj przypada 24 niedziela zwykła. Bóg zapłać za Wasze ofiary złożone tydzień temu na potrzeby naszej parafii.


2. Dzisiaj odbędzie się Diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego. Jeżeli ktoś z parafian chciałby się wybrać, to szczegółowy plan jest wywieszony w gablotach.


3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 na spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


4. W środę 20 września po Mszy św. o godz. 18.00 na spotkanie zapraszam wszystkie Róże Różańcowe naszej parafii.


5. W czwartek 21 września obchodzimy święto św. Mateusza, a w niedzielę 24 września przeżywać będziemy Rocznicę poświęcenia Kościoła Katedralnego.


6. Dziękuję Róży Męskiej za przystrojenie figury Matki Bożej Fatimskiej i poniesienie jej w procesji w środę 13 września.


7. Dziękuję Panu Krzysztofowi Taladze za wykonanie pielęgnacji krzewów przed kościołem. Bóg zapłać.


8. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy..


9. Można nadal składać ofiarę u Pana kościelnego Jacka w wysokości 20 zł na rok (obecnie za rok 2023) od każdego grobu na naszym cmentarzu parafialnym (za wyjątkiem grobów małych dzieci). Jest ona przeznaczona na opłacenie rachunków za wywóz śmieci z cmentarza.


10. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych na cały tydzień. Szczęść Boże.

Ks. Tomasz Flajszer