Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedziele Zwykłą - 9.07.2023r. Z

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

1. Przeżywamy 14 niedzielę zwykłą. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, Wasze ofiary są przeznaczone na potrzeby naszej parafii.


2. We wtorek 11 lipca przypada święto Św. Benedykta – patrona Europy.


3. W czwartek 13 lipca po Mszy świętej o godzinie 18.00 zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie. O przystrojenie figury Matki Bożej Fatimskiej i poniesienie jej w procesji proszę IV Różę Różańcową.


4. W piątek 14 lipca o godz. 18.00 w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego i podczas Mszy świętej będziemy polecać Panu Bogu zmarłych w ostatnim czasie. Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych drogich zmarłych.


5. W sobotę 5 sierpnia odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka do Lichenia. Koszt wyjazdu wynosi 45 zł (w tym będzie obiad). Zapisy i wszelkie informacje u Pana Radnego Zenona Janasa.


6. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.


7. Można nadal składać ofiarę u Pana kościelnego Jacka w wysokości 20 zł na rok (obecnie za rok 2023) od każdego grobu na naszym cmentarzu parafialnym (za wyjątkiem grobów małych dzieci). Jest ona przeznaczona na opłacenie rachunków za wywóz śmieci z cmentarza.


8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych na cały tydzień. Szczęść Boże.

Daniel Wiertelak, stanu wolnego, wyz. rz.-kat., zam. Par. p.w. NMP Matki Kościoła w Łąkocinach,

Daria Janas, stanu wolnego, wyz. rz.-kat., zam. Par. p.w. Narodzenia NMP w Sośniach.

Zapowiedź I

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu powiadomić miejscowego duszpasterza. 

Ks. Tomasz Flajszer