Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedziele Zwykłą - 7.08.2022 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

1. Przeżywamy 19 niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za Wasze ofiary złożone tydzień temu przeznaczone na kształcenie kleryków diecezji kaliskiej. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Składka na inwestycje w naszej parafii zbierana będzie w poniedziałek w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.


2. W sobotę 13 sierpnia po Mszy świętej o godzinie 18.00 zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie. O przystrojenie figury Matki Bożej Fatimskiej i poniesienie jej w procesji proszę V Różę Różańcową.


3. W niedzielę 14 sierpnia odbędą się Dożynki Wiejskie w Łąkocinach. Ze szczegółowym programem można zapoznać się na plakatach wywieszonych w gablotach.


4. Nasza parafialna pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w sobotę 3 września. Koszt wynosi 45 złotych. Informacje i zapisy u Pani Karoliny Pietraszewskiej.


5. Dziękuję Pani Teresie Minta za przygotowanie poczęstunku dla pracowników firmy odnawiającej elewację.


6. W środę po Mszy św. o godz. 18 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.


7. Ks. Leszek Wojtasik zaprasza na pielgrzymki samolotowe do Rzymu we wrześniu, do Ziemi Świętej w listopadzie. Szczegółowe informacje na temat tych wyjazdów można zabrać przy wyjściu z kościoła.


8. Można nadal składać ofiarę u Pana kościelnego Jacka w wysokości 20 zł na rok (obecnie za rok 2022) od każdego grobu na naszym cmentarzu parafialnym (za wyjątkiem grobów małych dzieci). Jest ona przeznaczona na opłacenie rachunków za wywóz śmieci z cmentarza.


9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych na cały tydzień. Szczęść Boże.

Ks. Tomasz Flajszer