Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedziele Zwykłą - 2.10.2022 r.

1. Przeżywamy 27 niedzielę zwykłą. Za tydzień przypada Dzień Papieski i odbędzie się zbiórka ofiar do puszek przeznaczona na Papieski Fundusz Stypendialny.

2. Od soboty 1 października odbywają się nabożeństwa różańcowe, które są odprawiane przez cały miesiąc: w dni powszednie o godz. 17.30 przed Mszą św., a w sobotę i niedzielę dziesiątka różańca po każdej Mszy św. Dzieci, które będą przychodzić na różaniec otrzymają specjalne plansze różańcowe, do których przez cały październik będą zbierać naklejki. Wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu z Bractwem św. Józefa oraz okazja do spowiedzi świętej od godziny 16.30. Msza św. o godz. 17.00 później różaniec o 17.30 i o 18.00 Msza św. W I piątek spowiedź o 16.30, Msza św. o godz. 17.00, różaniec o 17.30 i Msza o godz. 18.00.

4. Pragnę parafian poinformować, że w poniedziałek 26 września została mi przekazana kwota w wysokości 2000 zł będąca częścią zysku z Dożynek, które odbyły się w tym roku.

Jednocześnie informuję, że w tym dniu została rozwiązana Rada Parafialna. Bardzo dziękuję członkom Rady Parafialnej, za wszelki ich trud i pracę wykonaną dla dobra parafii. Bóg zapłać.

5. W zakrystii można zamówić kremówki z okazji zbliżającego się Dnia Papieskiego.

6. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

7. Można nadal składać ofiarę u Pana kościelnego Jacka w wysokości 20 zł na rok (obecnie za rok 2022) od każdego grobu na naszym cmentarzu parafialnym (za wyjątkiem grobów małych dzieci). Jest ona przeznaczona na opłacenie rachunków za wywóz śmieci z cmentarza.

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych na cały tydzień. Szczęść Boże.