Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedziele Zwykłą - 24.02.2019 r.

1. Liturgia dzisiejszej 7. Niedzieli zwykłej zachęca nas do codziennej wzajemnej miłości. Bardzo dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać!

2. W środę po Mszy Św. o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota Miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17:30. Nabożeństwo ku czci Bożego Serca po Mszy Św. o godz. 18:00.

4. W sobotę od godz. 9:00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej Diecezji.

6. Msze Św. w tygodniu: od poniedziałku do soboty o g. 18:00, w Niedzielę o g. 9:00 i 11:00. W tygodniu można dokonywać rezerwacji Mszy św. na 2019 rok.

7. Biuro parafialne czynne w środę i sobotę pół godz. po Mszy św.

8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: nowy nr Opiekuna, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Nasza Arka, Cuda i łaski oraz nowy Mały Gość Niedzielny.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – wielu łask Bożych oraz opieki Maryi Matki Kościoła – Szczęść Boże!

Anna Walczak, panna, zam. Łąkociny, ul. Krótka 1, par. tutejsza.

Paweł Piwoń, kawaler, zam. Dębnica, ul. Odolanowska 8,

plan. ślub Janków Zaleśny.

Zapowiedź II.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu powiadomić miejscowego duszpasterza

Ks. Marek Chudzia