Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedziele Zwykłą - 17.02.2019 r.

1. Bardzo dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za złożone tydzień temu ofiary na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać!

2. W środę po Mszy Św. o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek o godz. 18:00 przed Mszą Św. w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać Panu Bogu zmarłych w ostatnim czasie. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych drogich zmarłych. W tym dniu przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę (tzw. „cicha składka”) będą przeznaczone na potrzeby naszej Parafii.

5. Msze Św. w tygodniu: od poniedziałku do soboty o g. 18:00, w Niedzielę o g. 9:00 i 11:00. W tygodniu można dokonywać rezerwacji Mszy św. na 2019 rok.

6. Biuro parafialne czynne w środę i sobotę pół godz. po Mszy św.

7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: aktualny nr Opiekuna, nowy Przewodnik Katolicki, nowy Gość Niedzielny, Cuda i łaski oraz aktualny Mały Gość Niedzielny.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – obfitości łask Bożych oraz opieki Maryi Matki Kościoła – Szczęść Boże!

Anna Walczak, panna, zam. Łąkociny, ul. Krótka 1, par. tutejsza.

Paweł Piwoń, kawaler, zam. Dębnica, ul. Odolanowska 8,

plan. ślub Janków Zaleśny.

Zapowiedź I.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu powiadomić miejscowego duszpasterza

Ks. Marek Chudzia