Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziele Zwykłą - 15.01.2023 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Chociaż skończył się już czas Bożonarodzeniowy, to jednak tradycyjnie podczas liturgii nadal śpiewamy kolędy do 2 lutego. Składam serdeczne Bóg zapłać za  Wasze ofiary złożone tydzień temu na potrzeby naszej parafii.


2. W dniu 17 stycznia we wtorek  przeżywać będziemy XXVI Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce. Natomiast od 18.01 do 25.01 Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.


3. W sobotę 21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci a w niedzielę 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o naszych Babciach i Dziadkach. Niech nie zabraknie w naszych sercach wdzięczności i modlitwy.


4. Dzisiaj o godz. 14.00 na Sali wiejskiej odbędzie się spotkanie opłatkowe dla wszystkich parafian. Będziemy kolędować we wspólnocie. Serdecznie zapraszam.


5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 na spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


6. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.


7. Można nadal składać ofiarę u Pana kościelnego Jacka w wysokości 20 zł na rok (obecnie za rok 2023) od każdego grobu na naszym cmentarzu parafialnym (za wyjątkiem grobów małych dzieci). Jest ona przeznaczona na opłacenie rachunków za wywóz śmieci z cmentarza.


8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych na cały tydzień. Szczęść Boże.

Ks. Tomasz Flajszer