Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziele Zwykłą - 22.09.2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę (tzw. „cicha składka”) są przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. Bardzo dziękuję za ofiary składane tydzień temu do puszek na KUL. „Bóg zapłać”.

2. We wtorek przypada Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Kaliszu.

3. W środę  Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

4. W piątek o g. 18:00 przed Mszą Św. wieczorną, w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać Panu Bogu zmarłych w ostatnim czasie. Zachęcam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie kleryków w WSD.

6. Msze Św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku o g. 18:00, w sobotę o g. 16:00 i 18:00. W Niedzielę o g. 9:00 i 11:00. W tygodniu można rezerwować Msze św.

7. Biuro parafialne czynne w środę i sobotę pół godz. po Mszy św.

8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: nowy nr Opiekuna, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i aktualny Mały Gość Niedzielny.

9. Nasza Parafia planuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę – w sobotę - 19 października b.r. Koszt przejazdu: ok. 45 zł. Zapisy w zakrystii.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę – błogosławionej Niedzieli, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – wielu łask Bożych i opieki Maryi Matki Kościoła – Szczęść Boże!

Ks. Marek Chudzia