Modlitewna pamięć wiernych za byłego proboszcza

10 sierpnia przypada 15 rocznica śmierci długoletniego proboszcza parafii w Łąkocinach ks. Bogdana Augustyniaka. Parafianie przybyli na wieczorną mszę świętą w jego intencji, którą celebrował ks. Tomasz Flajszer. Licznie przyjęli komunie święte ofiarowane za byłego duszpasterza. Po zakończeniu mszy świętej parafianie i goście udali się na parafialny cmentarz, tu przy grobie byłego kapłana i jego rodziców odmówiliśmy modlitwę różańcową, której przewodniczył obecny proboszcz i zaśpiewaliśmy pieśni za zmarłych. Na zakończenie ks. Tomasz Flajszer udzielił duszpasterskiego błogosławieństwa i podziękował wszystkim za udział w tym nabożeństwie, za znicze i kwiaty złożone na grobie byłego proboszcza.