Jubileusz 18 urodzin

1 sierpnia na Mszy Świętej dziękczynnej dziękował panu Bogu za swoje dotychczasowe życie prezes ministrantów, lektor i długoletni ministrant w służbie liturgicznej ołtarza Mateusz Kuscielek. Od wielu lat służy panu Bogu przy ołtarzu, współorganizuje uroczystości kościelne, pomaga młodszym kolegom i przekazuje im swoją wiedzę o służbie liturgicznej. Na dar ołtarza Jubilat złożył komplet bielizny kielichowej, sukienkę na kielich i palki. Po liturgii życzenia Jubilatowi złożyli nasz duszpasterz ks. Tomasz Flajszer, koledzy z grupy ministranckiej i przedstawiciele Rady Duszpasterskiej. Wszyscy podziękowali Mateuszowi za jego działalność na rzecz naszej parafii i życzyli dalszej owocnej współpracy.