Pożegnanie duszpasterza

29 czerwca w uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, nasz duszpasterz ks. Marek Chudzia odprawił ostatnią Msze Świętą. Po Eucharystii grupy duszpasterskie, służba liturgiczna ołtarza, ministranci, Rada Parafialna i Duszpasterska, bractwo Św. Józefa, dzieci i młodzież szkolna, ojcowie żywego różańca podziękowali kapłanowi za jego 4-letnią posługę duszpasterską. Teresa Minta przekazała duszpasterzowi kronikę parafialna w której udokumentowano wieloletnią działalność duszpasterską i ekonomiczną. Ks. Marek Chudzia podziękował parafianom za udział w życiu kościoła Chrystusowego i działalność na rzecz parafii. Serdecznie podziękował strażakom z OSP za ich służbę liturgiczną we wszystkich uroczystościach i pomoc w pracach na rzecz parafii. Polecił wszystkich opiece Matki Bożej i Św. Józefa prosząc równocześnie o pamięć modlitewną dla siebie.

Ks. Marek Chudzia dziękuje parafianom którzy pomogli mu w przeprowadzce: Karol Kuchnicki, Rafał Minta, Mirosław Brodala, Adrian Wajt, Łukasz Junyszek użyczył transportu, Jacek Kułek, Mateusz Kusicielek, Łukasz Kaczmarek, Mateusz Bergandy, Eryk Marczak, Michał Jurek, Zofia Herbik, Marlena Nowicka, Zuzia i Kasia Nowickie oraz Teresa Minta. Dziękuje paniom za posprzątanie plebanii, umycie okien i pomoc nowemu duszpasterzowi. Dziękuje za przygotowanie posiłków na czas prac na plebanii.

Dziękuje wszystkim którzy pracowali na rzecz parafii.

Rada Duszpasterska dziękuje firmie Linostal z ulicy dworcowej, za nieodpłatne przekazanie na plebanie nowemu duszpasterzowi akcesoriów montażowych, a panu radnemu Zenonowi Janasowi za ich montaż.

Za wszelkie okazane dobro, wszystkim składam Serdeczne Bóg Zapłać

Ks. Marek Chudzia