Dzień Papieski 2019r.

16 października obchodziliśmy Dzień Papieski. Podczas wieczornej Mszy Świętej modliliśmy się do Św. Jana Pawła II. W modlitwie różańcowej poleciliśmy wszystkich kapłanów i misjonarzy Królowej Różańca Świętego. O godzinie 21 przybyliśmy do świątyni na wieczorne modlitwy do Św. Jana Pawła II. Wysłuchaliśmy wzruszającego montażu słowno-muzycznego i odmówiliśmy litanie do Św. Jana Pawła II. O godzinie 21.30 przeszliśmy pod pomnik papieża, tu zawierzyliśmy kościół chrystusowy Św. Janowi Pawłowi II, a na zakończenie zaśpiewaliśmy „Barkę” którą zaintonował nasz organista pan Kazimierz Cierpka. Błogosławieństwo duszpasterskie zakończyło całą uroczystość, a na zakończenie ks. Marek Chudzia zaprosił wszystkich parafian na wieczornice poświęconą Ojcu Świętemu do szkoły w środę 23 października na godzinę 16.30.