Nabożeństwo Fatimskie 2019r.

13 października uczestniczyliśmy w ostatnim w tym roku Nabożeństwie Fatimskim. Po wieczornej mszy świętej odmówiliśmy różaniec i wyruszyliśmy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Wizerunek N.M.P. białymi liliami przyozdobili ojcowie żywego różańca i nieśli figurę w procesji. W naszej parafii N.M.P. Matki Kościoła w Łąkocinach mamy 5 róż Matek Różańcowych i jedną różę męską. Każdego miesiąca jedna róża ubiera kwiatami figurę matki bożej i niesie ją w procesji. Po procesji odśpiewaliśmy pieśni poświęcone matce bożej fatimskiej, a ks. Marek Chudzia polecił opiece naszą parafię Matce Kościoła we wspólnej modlitwie „Pod Twoją Obronę”. Błogosławieństwo duszpasterskie zakończyło uroczystość.