14. rocznica śmierci ks. Bogdana Augustyniaka

10 sierpnia zostanie odprawiona msza Święta w 14. rocznice śmierci kapłana ks. Bogdana Augustyniaka – długoletniego proboszcza parafii. Na intencje tej mszy świętej ofiary złożyli: radny Zenon Janas, sołtys wsi Przemysław Janas, Zofia Mogiełka, Gabryś Beata, Zaradna Łucja, Werner Martyna, Rafał Minta, Arleta Gorzelana, Łucja Gorzelana, Danuta Frąckowiak, Kempiak Mirosława, Lis Iwona, Lis Tadeusz, Lis Maria, Sikora Jolanta, Rachwalska Sabina, Garbacz Czesława, Krupka Krystyna, Brodziak Irena, Błaszczak Maria, Malińska Alicja. Ofiarodawcy z rady parafialnej: Kułek Jacek, Teresa Minta, Cierpka Kazimierz, Bestra Anna, Janas Danuta, Bożena Szczotka, Zofia Herbik, Beata Bobowska, Kaźmierczak Elżbieta, Junyszek Łukasz, Nowicki Włodzimierz, Pietraszewska Irena, Krysiak Jan. Za dar modlitwy i ofiary Bóg Zapłać! Po mszy świętej udamy się na cmentarz, aby modlić się przy grobie zmarłego kapłana.